Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pediatrics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pediatrics in Prilep

D-r Irena Moskova


 • Address : Prilepski Braniteli b.b. (Marksova)
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Mrceska


 • Address : Prilepski Braniteli b.b. (Marksova)
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Vera Ivanoska


 • Address : Lado Lapecot b.b. lok.16
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7901 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 11:30

Пауза Пон-Пет 12-17ч

Categories:

pediatrics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eliksir Medika


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktorija


 • Address : s.Malo Konjari
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Приходите од труд во време на пандемијата во првите девет месеци од оваа година се намалени за 10,7 проценти на светско ниво или 3.500 милијарди долари, се ...
сите 44 | | | веќе видена

Во врска со проектот ЈПП ФЕ Осломеј беше организирана он лајн презентација пред заинтересирани компании од целиот свет за локацијата за две фотоволтаични ...
сите 8 | | | веќе видена

НЛБ Банка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) минатата недела потпишаа договор за финансиски пакет кој е составен од две кредитни линии во вкупна ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel