Viktorija


 • Address : s.Celopek
 • Place: Tetovo
Categories:

pharmacies  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingPublic transport6 days a weekAirconditionedDeliveryDisabled access

  Promedica


  • Address : Sv.Kiril I Metodij 50-1/5 p.fah 122 (M.H.Jasmin)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Promedica is longtime exclusive partner with the most respected multinational companies in the field of pharmacy, medicine and dentistry. Promedica is committed to patients and gives strong support to the development of its clients through participation in congresses, symposia, professional workshops, fairs and congresses.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking7 days a weekCards acceptedDisabled accessInsurance cards accepted

  DNA ANNI Farm


  • Address : Isaija Mazovski 44 lok.5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:30 • Sat from 08:00 to 15:00

  A large selection of organic, macrobiotic and non-gluten-free foods.

  Categories:

  pharmacies

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508395988_91.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

  Higija pharm (Higija farm)


  • Address : Skopska 17
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7908 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

  Аптеката Хигијафарм во својот асортиман има високо квалитетни козметички препарати. Со годините во склоп на аптеката истовремено се развива и Галенската лабараторија за изработка на магистрални лекови.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555394997_27.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Biofarm


  • Address : Hristijan Karposh 31
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7920 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:30 • Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 14:00

  Biopharm is a company that always works on the basis of the same principles that we believe today: quality, herbal products for healthier and more natural way of life.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300

  Народната банка ги отфрла како целосно неточни обвинувањата на Трифун Костовски, еден од доминантните сопственици на „Еуростандард банка“ АД Скопје – сега во ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Непрекинатото навремено објавување квалитетни статистички податоци и во специфичните околности наметнати од пандемијата на Kовид-19 е клучно за економијата, ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Httpool додаде нова возбудлива платформа во своето портфолио и отсега е ексклузивен претставник на Spotify за огласување во Србија, Хрватска, Словенија, ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Поголемиот број од граѓаните на Европска Унија стравуваат од директните последици од кризата со новиот корнавирус врз личната финансиска ситуација или повеќето ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel