Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastiçer
 • Pastiçeri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastiçer në Shkup

Blondina


 • Adresa: rr.1 nr.1-a Novo Selo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Choko art


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29 lok.33
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koko Nat GoranKategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rekord Baklava


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sahara


 • Adresa: Voin Drashkoviq 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00

Kategoritë:

pastiçer

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simply Delicious/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefani


 • Adresa: Branko Zarevski 82
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни ...
сите 47 | | | веќе видена

Занаетчиските комори на Скопје, Штип, Куманово и Битола за проекти за развој и унапредување на занаетчиството денеска добија грантови од Министерството за ...
сите 72 | | | веќе видена

Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
сите 49 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj