Panter Farm

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : Zhivko Chingo (Rade Konchar) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км

 • Telephone 2: +389 78 388898
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
  Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:440 MKD

Шедир Флу 600, кесички.

Retail Price - VAT Included:600 MKD

Рефлувард, 20 кесички

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Цистекс Шедир кесички

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од змија

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Крема од полжав

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Капилар крем балзам

Retail Price - VAT Included:1.000 MKD

Капилар таблети

Retail Price - VAT Included:2.500 MKD

КИНГ КОБРА за мажи (King cobra for ...

Retail Price - VAT Included:1.200 MKD

ГЛУКОКЕР (Gluco care), 120 капсули

Retail Price - VAT Included:4.320 MKD

ТИГ – 10 (TIG-10),90 таблети

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hemani Cream за сува кожа

Retail Price - VAT Included:4.860 MKD

ЕНДОНОРМ капсули

Retail Price - VAT Included:2.700 MKD

Поленов чај


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Natusana Macedonia (Natusana Makedonija)


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 174
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9434 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Natusana works under the highest standards, distributing on the Macedonian market the products from Dr. Theiss, which beside the OTC drugs and the medicines of the parent brand Dr.Theiss Naturwaren

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73025913c9305ffb0f196d5ff8418f70.jpg?t=true&w;=300&h;=300

KM Medikal


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695201498_81.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

TGS Technical Gases (TGS tehnicki gasovi)


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The main activity of TGS ‘’Tehnicki gasovi’’ is production and trading with technical and medical gases, while the other activities include transport, distribution and sales of medical and technical gases, design and technical solutions,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Medikus


 • Address : Hristo Batandzhiev (Socijalistichka zora) 104-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Map

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

Сосема новиот Закон за кредитни сервисери и купувачи на кредити има за цел да воведе ред во наплатата на долгови преку обезбедување подобра заштита од ...
сите 7 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel