Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Kocani
 • Veles
 • Kicevo
 • Strumica
 • Radovis
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Herbs
 • Tea manufacturers & merchants
 • Alternative medicine - therapies
 • Medicaments
 • Essential oils - manufacturers & wholesale
 • Pharmaceutical Companies
 • Herbalists
 • Honey - Manufacturers & Retail
 • Diets & Dieting Materials (Weight Loss & Control)
 • Publishers & Publishing Houses
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
 • Food Additives
 • Health & Diiet Food Retail
 • Pharmacies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Herbs


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Bilna apteka-Alkaloid


 • Address : 11-ti Oktomvri 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 14:00

Use of plants as unflagging source for healing and care for human health has a long tradition in these region as Macedonia is exceptionally rich in plants of high-quality as well as medicinal plants. Herbal pharmacy continues this tradition through wide range of teas, tending to introduce its patients with all novelties thereof. It is important to indicate that patients’ interest in using plants i.e. teas for their health is not reduced in spite of the development and power of pharmaceutical - chemical industry that each year produces larger number of new medications with known chemical composition and constant physiologic effect. Thousands expert hands cannot synthesize in most modern laboratories in the world what a single vegetative cell can create in nature.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450179436_72.png?t=true&w=300&h=300

Apiherbal Dabeski


 • Address : Trajko Jovanoski 11
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5 leters


 • Address : s.Aldanci
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7883 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrocentar


 • Address : Shtipski pat b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkaloid PC Bilka


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arteriko


 • Address : ul.3, Vizbegovo 180
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atanas Pcelarski-Strumjani


 • Address : Trifun Hadzhi Janev 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bilkarnica.mk-Dejan i Kiko


 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosan Saki Sabaheta


 • Address : Ferid Murati vlez 1 br.30
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cannabis bio medikal


 • Address : Dimitar Vlahov 106
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км

Categories:

medicaments, herbs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko green


 • Address : Blagoj Gjorev 220-3/15
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elmigo


 • Address : Maleshevska 1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flores


 • Address : bul.Partizanski Odredi 21-a/2-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flores/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi flora


 • Address : Magistalen pat Kichevo - Ohrid
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км

Categories:

herbs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HVN Farmaceutikals/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Herba-Stojanovi


 • Address : Mosha Pijade 160
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Herbal pharmacy-Stojanovi


 • Address : 11-ti Oktomvri 86/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter-evrogeneks Varumin


 • Address : Goce Delchev, s.Novo Selo 12
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7987 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanabis medCategories:

medicaments, herbs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство и Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ги информираат земјоделците ...
сите 11 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 62 | | | веќе видена

Како им успеало не се знае, ама Јавното претпријатие за државни патишта остварило фантастична добивка во првите шест месеци од годинава, или близу 25 милиони ...
сите 5 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 38 | | | веќе видена

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 147 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel