Радиус (100км)

Ортодонција д-р Маја

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Орце Николов 142
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км

  • Телефон 2: 071 778439
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

ОРТОДОНЦИЈА д-р МАЈА е стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови мобилни и фиксни ортодонтски апарати.

Услуги:
-превентивна и интерцептивна ортодонција, со миофункционални апарати за деца од предучилишна и училишна возраст
-мобилни ортодонтски апарати (сите видови)
-фиксни ортодонтски апарати со метални, порцелански и брекети во боја, конвенционални и самолигирачки брекети како и лингвални (внатрешни) фиксни апарати
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи