Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Биди Фит И Активен


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весело Штурче


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 6/3
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гласен текстилец


 • Адреса: Пролетерска 42
 • Место: Штип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Двојна Надеж


 • Адреса: Солидарност 5/1
 • Место: Штип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динамо Ротор


 • Адреса: Иво Лола Рибар 78
 • Место: Штип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко Смарт


 • Адреса: с.Стар Караорман
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еснаф


 • Адреса: ГТЦ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9505 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заедница на инвалидски организации


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за Македонско-Бугарско пријателство


 • Адреса: Ванчо Прке 33
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на борците на НОБ


 • Адреса: Васил Главинов 4-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9505 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди-Пријателство


 • Адреса: Ванчо Икономов 5
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалидски пензионери на општина Штип


 • Адреса: Борис Кидрич 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на лица со телесен инвалидитет-Мобилност


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на мултиетничко општество за човекови права


 • Адреса: Страшо Пинџур 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9505 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на правата на ромите


 • Адреса: Битолска 3
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на самохрани мајки Аурора


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепите лица


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ино Тех Клуб


 • Адреса: Борис Крагер 16/6
 • Место: Штип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исламска заедница


 • Адреса: Страшо Пинџур 13
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9505 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи