Здружение на лица со телесен инвалидитет-Мобилност


  • Адреса: Сутјеска 43-б
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈10743 км
  • Локација: Спроти Туш
Дејности:

здруженија


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи