Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Сојузи
 • Фондации
 • Едукативни центри
 • Консалтинг
 • Комори
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Жени - Организации
 • Културни Центри
 • Еколошки Друштва
 • Советувалишта За Зависници Од Алкохол
 • Пензионери - Здруженија
 • Културни Асоцијации
 • Трговски Асоцијации И Здруженија
 • Ракотворби
 • Настани - Организација
 • Научни И Истражувачки Советници И Услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Скопје


Агапе


 • Адреса: Франклин Рузвелт 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агенција за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги


 • Адреса: Македонија 38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адвокатска комора на РМ


 • Адреса: Даме Груев 3-5/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ајде Македонија


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Васил Аџеларски) 2-2/50
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ало пензионерски прашања (Сојуз на здруженија на пензионерите на Македонија)


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 14
 • Место: Скопје
 • Работно време: Вто , Чет од 10:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ануитет - здружение на банкарски клиенти


 • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1-А лам.1 лок.1
 • Место: Скопје

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асклепиј


 • Адреса: бул.Јане Сандански 51/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9446 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација за развој на нови опции- АРНО


 • Адреса: бул.ВМРО (Маркс и Енгелс) 1-2/7
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација на архитекти на Македонија


 • Адреса: Даме Груев 14-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација на младинско зајакнување


 • Адреса: Васил Ѓоргов 18-2/16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација на филмски професионалци на Македонија - АФПМ


 • Адреса: Ристо Равановски 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација Макам-Транс


 • Адреса: Перо Наков 1 реон 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баланс мк


 • Адреса: Димо Хаџи Димов 41-а
 • Место: Скопје

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Балкански музички форум


 • Адреса: Максим Горки 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенефит плус


 • Адреса: Св.Наум Охридски 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9444 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Библиотекарско здружение на Македонија - Скопје


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Библиски центар Божилак


 • Адреса: Благој Давков 10
 • Место: Скопје

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Библиско здружение


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борка-здружение за борба против рак


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ботаничка градина


 • Адреса: Архимедова 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи