Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Крушево
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Синдикати

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агро Синдикат


 • Адреса: Мирче Ацев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација Макам-Транс


 • Адреса: Перо Наков 1 реон 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конфедерација на слободни синдикати


 • Адреса: 50-та Дивизија 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонски полициски синдикат (МПС)


 • Адреса: 12-та Ударна Бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Независен синдикат за образование и наука


 • Адреса: Нагоричанска 47
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10694 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Независен синдикат на полицијата


 • Адреса: Финска 19
 • Место: Скопје

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Независен синдикат на затворска полиција и администрација


 • Адреса: Финска 19
 • Место: Скопје

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НСПВМ-Независен Синдикат на Професионални војници на Македонија


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Антон Попов) 157-2/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Самостоен синдикат за здравство, фармација и социјална заштита на РМ


 • Адреса: Мирче Ацев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Самостоен синдикат за образование, наука и култура на Република Северна Македонија (СОНК)


 • Адреса: Маџир Маало 36
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Самостоен синдикат на новинари и медиумски работници – ССНМ


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 58-б-2/3
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат за градежништво, ИГМ и проектирање на РМ


 • Адреса: Мирче Ацев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на индустрија, енергетика и рударство на Република Северна Македонија (СИЕР)


 • Адреса: Мирче Ацев 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на одбрана и безбедност


 • Адреса: Орце Николов 116
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на работниците од сообраќајот и врски на РМ


 • Адреса: бул.12-та Македонска бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на работниците од трговија на РМ


 • Адреса: бул.12-та Македонска бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на работниците од угостителство, туризам, занаетчиство, комунално стопанство и занаетчиство на РМ (СУТКОЗ)


 • Адреса: 12-та Ударна Бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на работниците од управата, правосудните органи, и здруженија на граѓани на РСМ (УПОЗ)


 • Адреса: 12-та Ударна Бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на работниците од шумарство и дрвна индустрија на РМ


 • Адреса: бул.12-та Македонска бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синдикат на текстилната, кожарската и чевлараската индустрија на РМ


 • Адреса: 12-та Ударна Бригада 2-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

синдикати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен во јуни годинава изнесува 31.869 денари и во однос на јуни лани е зголемена за 10,9 проценти, објави ...
сите 44 | | | веќе видена

„Обезбедување на поевтина електрична енергија за компаниите, а со тоа и спас на економијата и државата“, ќе бара Стопанската комора на Македонија од државата ...
сите 224 | | | веќе видена

Контролирањето и замрзнувањето на цените на различните прехранбени производи, струја, комунални и други услуги, со цел да се намали потрошувачкиот револт, ја ...
сите 100 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Цехот сите го плаќаме – или преку сметка за струја, или преку загубени комапниски пари за инвестиции Кражбата на електрична енергија ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи