Пребарувањето е оптимизирано за Свети Николе

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Охрид
 • Прилеп
 • Велес
 • Штип
 • Куманово
 • Струмица
 • Струга
 • Тетово
 • Кавадарци
 • Кочани
 • Гостивар
 • Кичево
 • Свети Николе
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Неготино
 • Крива Паланка
 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Адвокати
 • Адвокатски друштва
 • Правна помош и правни услуги
 • Медијатори
 • Авторски права и патентирање - агенции
 • Преведувачи - Судски
 • Консалтинг
 • Интелектуална Сопственост - Агенции За Заштита
 • Комори
 • Фирми - Регистрација
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Адвокати


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Јавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Крфиски Александра


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 11 лок.16
 • Место: Скопје

Ако имате какви било прашања, спор или проблем слободно контактирајте со адвокатската канцеларија уште денес. Адвокатската и медијаторската канцеларија ви гарантираат доверба, доследна примена на правото и заштита на интересите на клиентот, по пристапни цени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583226137_1.png?t=true&w=300&h=300
Работиме нон-стоп

Арсов Трајче


 • Адреса: 23-ти Октомври 14-4/5 (Владимир Комаров)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈49 км

Високо квалитетни правни услуги за водење бизнис, гарѓанско право, овластен регистрационен агент за основање на фирми, статусни промени,стечај и ликцвиација. Застапување пред судови и други државни органи и давање правни и консултантски услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582198194_26.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Стојковска Маја


 • Адреса: Народен Фронт 19-А лок.10-Б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈51 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Адвокатска канцеларија Маја Стојковска нуди адвокатски услуги од областа на правото. Примарна дејност е облигационото договорно право и наследното право како и застапување пред судовите и други државни органи, давање правни и консултантски услуги од сите области на деловното работење, работни односи, корпоративното управување, осигурување, граѓанско право, стопанско право, даночно право.

Дејности:

адвокати

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558425693_19.png?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

Михајловска Фани


 • Адреса: Лермонтова 3/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈51 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Адвокатската канцеларија е основана од Адвокат Фани Михајловска во 1997 година. Кадровската екипираност и долгогодишното искуство овозможуваат благовремено постапување по барањата на сите наши клиенти во сите области на нивниот деловен и приватен живот, особено од областа на трговското право, граѓанското право, управното право, трудовото право и заштита на индустриска сопственост.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598948245_72.png?t=true&w=300&h=300

Адвокатско друштво Апостолска и партнери


 • Адреса: Наум Наумовски Борче 40/5 ламела 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈51 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Ние ви нудиме широка палета на правни услуги со кои ќе ги минимизирате правните ризици и ќе обезбедите законски предуслови вашиот бизнис да се развива без никакви пречки. Apostolska & Partners has extensive experience and an expanding client base, serving all types of clients including small, mid-size and large multinational international and domestic companies, international organizations and financial institutions, across all industries of business. As members of SELA – the South East Legal Alliance, we are also perfectly placed to support your regional legal needs.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567759123_61.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Адвокатска канцеларија Чакаровска


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 63-а/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈51 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Застапување пред судовите и други државни органи, давање консултантски услуги од сите области на деловното работење, работни односи, корпоративното управување, осигурување, граѓанско право, стопанско право, даночно право, правна ревизија, заштита на права од индустриска сопственост и заштита на човековите права пред Европскиот суд за човекови права во Стразбур.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0be7c33f75bbe198885588c1e6c687fb.jpg?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi Зона

Андреев Ване


 • Адреса: Ленинова 14/1-35
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈69 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3b877d0f891304059e03c8b9e411eed2.jpg?t=true&w=300&h=300

Божиновски Виктор


 • Адреса: Ленинова 52/1
 • Место: Куманово

Ви треба правна помош?

Дејности:

адвокати

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599132142_85.png?t=true&w=300&h=300

Арсовски Томислав


 • Адреса: Ленинова 1/2
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.91 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гавевски Игор


 • Адреса: Плоштад Илинден б.б.
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.96 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иванова Христина


 • Адреса: Карпошева 26
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈6.02 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаневски Јанче


 • Адреса: Ленинова 53
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.82 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јованчев Зоран


 • Адреса: Ленинова 6
 • Место: Свети Николе

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мишевски Љупчо


 • Адреса: Вера Циривири 2
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.80 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паневски Драган


 • Адреса: Ленинова 51
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.86 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панев Оливер


 • Адреса: Карпошева 108
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈6.81 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поцков Димче


 • Адреса: Ленинова 1
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.91 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стаменковска Сашка


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.83 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стојчева Кристина


 • Адреса: 23-ти Октомври 37
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.83 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стојчев Стево


 • Адреса: Вера Циривири 3
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.80 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тасев Асен


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Свети Николе

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тасев Владо


 • Адреса: Карпошева 14
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈6.00 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 13:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тасков Гоце


 • Адреса: Вера Циривири 1
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.79 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тодоровски Томе


 • Адреса: Вера Циривири 3
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.76 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тони Илиев


 • Адреса: 23-ти Октомври б.б.
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.82 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тричковски Петар


 • Адреса: Ленинова 16
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈5.86 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

м-р Чадиев Бојан и Чадиев Костадин


 • Адреса: Борис Карпузов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Абдулаи Ерол


 • Адреса: Никола Тесла 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈91 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Стопанска банка а.д. Битола ги известува своите клиенти – пензионери дека исплатата на пензиите за месец семптември, ќе се изврши во 4 групи во сите отворени ...
сите 58 | | | веќе видена

Агенцијата за вработување за само за шест месеци за време на Ковид-19 кризата регистрирала околу 40 илјади нови невработени во државата. Заклучно со август, во ...
сите 12 | | | веќе видена

На многу полиња последни, но не и во шверцот на цигари, во регионот и Европа - први. Се проценува дека повеќе од половина од тутунот и производите од тутун ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи