Нора'с Ранч

ПаркингДозволено за миленичињаДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: с.Карбуница
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Телефон 2: 075 422670
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ранчот на Нора е идеално место за семејства и посетители кои сакаат да се релаксираат на отворено, за да уживаат во природа, спорт и храна. Се наоѓаме на многу живописна положба, опкружена со прекрасните природни убавини на Кичевската област во близина на селото Карбуница, Република Македонија.

Во ресторанот кој работи во склоп на комплексот Ранчот на Нора нудиме секакви традиционални и модерни оброци благодарение на нашето 30 годишно искуство во Швајцарија.

На нашиот ранч има над 20 достапни коњи од различни раси за јавање. Можете да се шетате во рамките на полигонот, како и да одите на отворено планинарење. За деца организираме специјална трка со пони, достапна за нив да уживаат. За да поминете убав викенд и да одморите од секојдневниот живот заедно со вашето семејството, викенд исполнет со енергија и забава, располагаме со детско игралиште, базен, фудбаллско и тениско игралиште, како и пријатен хотел со целосно опремен со мебел.

Комплексот Ранчот на Нора нуди апсолутна релаксација со комплетна услуга, забава и рекреација за секого. Нема да бидете разочарани!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи