Пребарувањето е оптимизирано за Debar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Non-secular religious associations
 • Mosques
 • Macedonian eastern orthodox churches
Повеќе филтриПомалку филтри

Non-secular religious associations по градови

Bitola Debar Gostivar Kicevo Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip Struga

Радиус (100км)

Non-secular religious associations

Board of Islamic Community


 • Address : Crn Drim 5
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7394 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cristina movement Nova Nadezh


 • Address : 20-ti Oktomvri 8/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostivarska Parohija


 • Address : Dimitar Vlahov 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hebrew Religion Union in Macedonia (Evrejska verska zaednica vo RM)


 • Address : Borka Taleski 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanska Adventisticka crkva


 • Address : Braka Lameski 46
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Islamic Religious Community (Islamska verska zaednica)


 • Address : Cairska 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Islamic Religious Community-Kicevo


 • Address : Isein Akioski 22
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jehovini svedoci


 • Address : Alzirska 36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPC-Archdiocese Sv.Kliment Ohridski


 • Address : bul.Partizanski Odredi 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mufti of IVZ (Muftistvo na IVZ)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mufti of IVZ (Muftistvo na IVZ)-Kumanovo


 • Address : 11-ti Oktomvri 33
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mufti of IVZ (Muftistvo na IVZ)-Struga/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mufti of IVZ of the Republic of Macedonia (Muftistvo na IVZ)


 • Address : Sv.Nektarij Bitolski 46
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soboren hram-Sv.Kliment Ohridski


 • Address : Sremski Front b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vaishnava religious community-Hare Krishna


 • Address : ul.31 br.33 s.Volkovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7416 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Смислено сценарио за пропаст на банката, кое се кроело неколку месеци наназад за да можат блиски луѓе да си ги повлечат парите од Еуростандард. Но и избрзана ...
сите 51 | | | веќе видена

Пензионерите, лицата кои земале плата преку Еуростандард, како и примателите на социјален и детски додаток, ќе мора да си отворат сметки во друга банка, каде ...
сите 300 | | | веќе видена

Трите земји од регионот на југоисточна Европа забележаа историски падови на брутодомашниот производ во последниот квартал поради пандемијата на коронавирусот. ...
сите 80 | | | веќе видена

По реакциите на граѓаните дека не добиваат редовно сметки за струја, но затоа им се наплаќаат долгови, од ЕВН топката ја префрлаат на Македонски пошти, од каде ...
сите 38 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel