Nikob Lab - Novo Lagovo




  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Biotek Laboratorija Centar


  • Address : Vasil Gjorgov 12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈9439 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

  The BIOTEK laboratory is the first specialized laboratory built according to leading world standards and equipped with the most modern medical devices from the world's largest manufacturers of medical equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686228835_31.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword



  New user ? | Forgot your password? | Cancel