Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Radovis
 • Kocani
 • Delcevo
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Demir Hisar
 • Bitola
 • Prilep
 • Pehcevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mushrooms - merchants & processing
 • Mushrooms - growers
 • Fruit - processing, manufacturers & wholesalers
 • Vegetables - processing
 • Wild mushrooms - buy-out stations
 • Mushrooms - Buy-Out Stations
 • Sauces & Pickles
 • Fish & Seafood - Wholesalers
 • Ajvar - Preserves
 • Butchers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mushrooms - merchants & processing


Korabi 1


 • Address : Zelen pazar lok.67
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korabi 2


 • Address : Zelen pazar lok.32
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18 Logistik


 • Address : Lerinska 57 d-8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

20-ti vek


 • Address : Makedonija 54
 • Place: Pehcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Millenium


 • Address : s.Negrevo
 • Place: Pehcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimfood (Bimfud)


 • Address : Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimnas


 • Address : Pitarnica 1/22
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Marel, sitake pecurki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boletus - 92


 • Address : Mirce Acev b.b.
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7455 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum


 • Address : bul.Kiro Gligorov 4 (bul.Vojvodina)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum


 • Address : s.Dragomance
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bres Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionis-D


 • Address : s.Krivolak
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko sampinjoni


 • Address : Bursa 38
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Fungi


 • Address : s.Cesinovo
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi Mak


 • Address : Bojmija 4/30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi food (Fungi fud)


 • Address : s.Marcino
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7473 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 27 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 39 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel