Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Museums in Tetovo

Dzepciste - The Smalest Etnological Museum in the World/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Museum of Tetovo Region (Muzej na tetovskiot kraj)


 • Address : Abdul Fraseri 92
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Museum of Tetovo Region CC CPM (Muzej na tetovskiot kraj CK KPM)


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”, кој ќе овозможи јасна дистинкција на онлајн продавниците кои се регистрирани ...
сите 20 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Здравко Савески вели дека според него, сегашните трендови во економијата во земјава, се чудни. Во неговото гостување во емисијата ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel