Museum of Tetovo Region (Muzej na tetovskiot kraj)


  • Address : Abdul Fraseri 92
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7392 км
Categories:

museums


  • Telephone 2: +389 44 336077
  • Fax: +389 44 338902
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”, кој ќе овозможи јасна дистинкција на онлајн продавниците кои се регистрирани ...
сите 20 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Здравко Савески вели дека според него, сегашните трендови во економијата во земјава, се чудни. Во неговото гостување во емисијата ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel