Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krusevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Museums
 • Monuments
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Museums in Krusevo

Historical Museum


 • Address : Nikola Karev 62
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Historical Museum-Ilinden Revolution (Istoriski muzej-Ilindensko Vostanie)


 • Address : Takja Berber 44-a
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:30 to 16:30

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Learnica


 • Address : Tome Nikle b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км

Categories:

foundary, museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonium


 • Address : Nikola Karev 62
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

monuments, museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muzej na NOV


 • Address : Niko Doaga 81
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

museums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spomen kuka Tose Proeski


 • Address : Nikola Karev b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7452 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 09:00 to 16:00

Categories:

museums, monuments

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Институциите ќе бидат принудени да штедат струја, но за домаќинствата тоа не е можно – анализира професорот Константин Димитров, бидејќи како што вели ...
сите 240 | | | веќе видена

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 121 | | | веќе видена

Компанијата „Макпромет“ од Штип во првите шест месеци од годинава ги зголемила трошоците за своите вработени за 21 пат. Ова може да се види од Билансот на ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel