Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Motele
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Bujtina (konaqe)
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Motele në Shkup

Alba


 • Adresa: Cvetan Dimov 132/135
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atika


 • Adresa: Samarxhiska çarshia e vjeter 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalabrija


 • Adresa: Qemal Ataturk p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Le vilixh


 • Adresa: Rade Jovçevski Korçagin 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llivija


 • Adresa: rr.1, f.Petrovec p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7867 км

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonijaturist


 • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas (Mosha Pijade) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Shell/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motell Villa


 • Adresa: rr.20, f.Vizbeg 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rio Vila


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smira


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Евтината тарифа на електричната енергија од денеска се враќа кај домаќинствата. Сега домаќинствата ќе имаат на располагање вкупно 11 часа евтина електрична ...
сите 136 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 71 | | | веќе видена

Зоран Јовановски, познат економист, уште четири години ќе биде член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка. За ова банката ја извести инвеститорската јавност преку ...
сите 7 | | | веќе видена

Француската економија забележа пад од 0,1 отсто во третиот квартал од годината, а ноемвриската инфлација се намали повеќе од очекуваното, покажуваат ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj