Монтенегро

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Антон Попов 1 (Огњан Прица)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Телефон 2: 02 3214006
  • Факс: 02 3214006
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00Фото и видео галерија

Монтенегро е компанија чија примарна дејност е трговија со ексклузивен италијански мебел и е генерален и ексклузивен застапник на повеќе реномирани италијански производители на мебел со што нуди можност за опремување на ентериери од различен карактер: куќи, канцеларии, кафе барови, ресторани, хотели и др.

Производи:
• Кујни
• Софа гарнитури
• Комоди
• Трпезарии
• Клуб маси
• Спални соби
• Плакари
• Детски соби
• Канцеларии
• Осветлување
• Аксесоари

Монтенегро е компанија со приватен капитал со седиште во Гостивар, која успешно функционира на македонскиот пазар веќе 24 години. Нејзиниот почеток датира од далечната 1963 год. како мала производствена фирма со седиште во Р. Црна Гора (од таму го добива и името МОНТЕНЕГРО).

ARAN, NEWFORM, MAXDIVANI, CALIAITALIA, EUROPEO, TONIN CASA, BONTEMPI, SEDIT, HOMES, TOMASELLA, TONON и многу други ни го доверија нивното застапништво и не избраа токму нас за нивен застапник на Македонскиот пазар. Повелете посетете не и ќе се уверите во квалитетот на производите кои Ви ги нудиме како и во посветеноста на нашите вработени да ги задоволат и остварат сите ваши желби и идеи за уредување на вашиот животен или деловен простор. Во нашите салони ќе бидете љубезно пречекани од нашите вработени и бесплатно ќе добиете совети од стручни лица за уредувањето на Вашите станбени и деловни простории. Исто така, за сите наши клиенти нудиме бесплатен превоз и испорака на купените производи во Вашиот дом или деловен простор, како и монтажа и прилагодување на истите.

Почитувани посетители, сите презентирани производи можете да ги нарачате и онлајн:
пишете ни на е-маил адресата: montenegromebel@gmail.com или montenegro@mt.net.mk и наведете го името на производот за кој сте заинтересирани ние ќе ве контактираме и ќе се договориме за испораката.
повеќе

Постови

Bontempi Casa - everyday emotions

E velluto sia! Questo tessuto corposo, morbido, caldo e lussuoso è decisamente il materiale più amat ...

Tonin Casa

Ci sono volte in cui basta una carta da parati per creare la scenografia dei tuoi sogni.FIAMMINGA ...

Tonin Casa

L'intramontabile eleganza del rosso bordeaux.Regala una nota di colore alla tua sala con la madia T ...

Tonin Casa

*In perfetto mood autunnale*- Specchiera DREAMY- Madia TARTAN- Sedia BIKINI rivestita in velluto ...

ARAN Cucine

La cucina contemporanea.Un luogo dove vivere e condividere.📍Vi aspettiamo fino a domani 4 novembre ...

MONTENEGRO

Calia Italia

Ti aspettiamo fino al 4 novembre con Divani Divinity Roma per presentarti la miglior esperienza di ...

Calia Italia

🌍 From Matera with style to Pfister - Suhr, l'esposizione d'arredamento più creativa di tutta la Sv ...
20%заштеда
Цена со ДДВ:259.500 ден.207.600 ден.

Двоседи ROMEO

20%заштеда
Цена со ДДВ:228.300 ден.182.640 ден.

ТВ комода ATLANTE A002 TOMASELLA

20%заштеда
Цена со ДДВ:128.200 ден.102.560 ден.

ТВ комода ATLANTE A017 TOMASELLA

20%заштеда
Цена со ДДВ:50.100 ден.40.080 ден.

Кревет CHARLIE

20%заштеда
Цена со ДДВ:11.800 ден.9.440 ден.

Стол MALIK

20%заштеда
Цена со ДДВ:162.100 ден.129.680 ден.

Гарнитура KORU

20%заштеда
Цена со ДДВ:194.900 ден.155.920 ден.

Гарнитура NEOS

20%заштеда
Цена со ДДВ:233.500 ден.186.800 ден.

Аголна гарнитура со фотелја PRIMULA

20%заштеда
Цена со ДДВ:84.400 ден.67.520 ден.

Маса KRUZ

Цена со ДДВ:Побарај цена

BONTEMPI CASA


Видете ги нашите производи на
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи