Монтенегро

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Антон Попов 1 (Огњан Прица)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 02 3214006
  • Факс: 02 3214006
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00Постови

Bontempi Casa - everyday emotions

Welcome to Bontempi Casa! Waiting for you at Hall 8, Stand A25 B24. Don’t miss the chance to find ou ...

TONON

⚪️ Salone del Mobile.Milano━━━━━━━━━━━━━━━• HALL: 5• STAND: D04/D08

MONTENEGRO

Calia Italia

Fleur è la #poltrona di Calia Italia ricca di dettagli ricercati. Con i suoi piedini a spillo e l’or ...

Bontempi Casa - everyday emotions

Un'anteprima solo per voi....Pouff Puffoso, soffice e morbida seduta in un'elegante e raffinata pres ...

's cover photo

MONTENEGRO

#NOVOGODISEN POPUST #SHOWROOM #MONTENEGRO #SKOPJE #GOSTIVAR

DISCOUNT -20% .... -40%

#NOVOGODISEN POPUST #SHOWROOM #MONTENEGRO #SKOPJE #GOSTIVAR
20%заштеда
Цена со ДДВ:259.500 ден.207.600 ден.

Двоседи ROMEO

20%заштеда
Цена со ДДВ:228.300 ден.182.640 ден.

ТВ комода ATLANTE A002 TOMASELLA

20%заштеда
Цена со ДДВ:128.200 ден.102.560 ден.

ТВ комода ATLANTE A017 TOMASELLA

20%заштеда
Цена со ДДВ:50.100 ден.40.080 ден.

Кревет CHARLIE

20%заштеда
Цена со ДДВ:11.800 ден.9.440 ден.

Стол MALIK

20%заштеда
Цена со ДДВ:162.100 ден.129.680 ден.

Гарнитура KORU

20%заштеда
Цена со ДДВ:194.900 ден.155.920 ден.

Гарнитура NEOS

20%заштеда
Цена со ДДВ:233.500 ден.186.800 ден.

Аголна гарнитура со фотелја PRIMULA

20%заштеда
Цена со ДДВ:84.400 ден.67.520 ден.

Маса KRUZ

Цена со ДДВ:Побарај цена

BONTEMPI CASA


Видете ги нашите производи на
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи