Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Модни агенти и агенции
 • Модни креатори
 • Модни куќи
 • Бутици - женски
 • Кројачи
 • Бутици
 • Здруженија
 • Униформи И Работни Униформи
 • Бутици За Венчаници
Повеќе филтриПомалку филтри

Модни агенти и агенции по градови

Битола Скопје Струмица

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Модни агенти и агенции

Изет Цури - институт за мода


 • Адреса: Битпазарска 127
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

Интернационалниот институт за мода Изет Цури е приватна образовна институција чија основна цел е да создаде нови генерации во областа на модата во Република Македонија.

Модно студио Ели


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Модно студио Црнокрак


 • Адреса: Даме Груев 16 кат 2 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Модно Ателје Билиа


 • Адреса: М.Т.Гологанов 36
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Модно Студио Фран


 • Адреса: Васил Главинов 3/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Метрополис


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 5-2/14
 • Место: Битола

Санел


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола

Француската компанија за луксузни добра „Луј Витон Мо Хенеси“ (LVMH) ја купува хотелската групација „Белмонд“, во рамки на договор чија вредност компанијата ја ...
сите 23 | | | веќе видена

Конкурсот за антикорупциска е завршен, а власта не планира да изврши избор за членови на комисијата. Дали намерно се одолговлекува и власта планира да ...
сите 2 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ отвори јавен повик за кандидирање на претседател на Општинските комитети на ВМРО-ДПМНЕ за Кисела Вода и Росоман. Тие во повикот наведуваат дека ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи