Модно студио Црнокрак

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Даме Груев 16 кат 2 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: ДТЦ Палома Бјанка

  • Телефон 2: 02 3070773
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Лидл отсега ќе издава само електронски сметки за корисниците на апликацијата Лидл плус, додека хартиените ќе продолжат да се издаваат на клиенти кои не ја ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути „Не работиме со картички“ – пишува на некои киосци. Ако нема писмено известување, тогаш усно ќе ви кажат – „не примаме картички“. ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи