Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Vinicë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mobilje - për zyrë
 • Mobilje - shitore dhe sallone
 • Mobilje - prodhim
 • Mobilje - punim sipas porosisë
 • Kuzhina dhe elemente për kuzhinë
 • Mobilje - Materiale Për Përpunim
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Materiale Dhe Pajisje Shkollore
 • Kompjutera - Mobilje Për Kompjuter
 • Librari
 • Mobilje Shkollore
 • Karrike - Prodhim
 • Tapiceri - Mobilje
 • Mobilje - Veriga Për Mobilje (Pjesë)
 • Dollape - Punim Dhe Montim
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Letër Dhe Galanteri Prej Letre
 • Ashkla - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mobilje - për zyrë

B2 Solution


 • Adresa: Dame Gruev 28/4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Birostil


 • Adresa: Zona industriale Vizbeg 99, fahu p.791
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bojkovski inzhenering


 • Adresa: Malinski pat p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bujoto Invest


 • Adresa: bul.3-ta Makedonska Brigada 47/1-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buni Dizajn


 • Adresa: Krste Asenov 20-3/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burotime/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Concept mm plus


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 20 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delight/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Despina Mebel


 • Adresa: Kole Nedelkovski 2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dik fagus


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Divano still


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksima


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 10/13 (Velko Vllahovik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrodizajn


 • Adresa: Pitu Guli 20/ŕ
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frirorm


 • Adresa: Kole Nedellkovski 61 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemili M


 • Adresa: 11 Tetori 38/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Herbi


 • Adresa: Revolucioni Popullor p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Houm Koncept (Home concept)


 • Adresa: rr.808 nr.1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj