Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Mjekësia estetike
 • Ordinanca dermatologjike
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Kozmetikë - sallone
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Kirurgji
 • Sallone Bukurie
 • Spitale
 • Kozmetikë
 • Elektrolizë Dhe Mënjanimi Me Laser I Qimeve
 • Poliklinika
 • Ordinanca Stomatologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjekësia estetike

Kirurgjia Plastike-Ambulanca


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirurgjia Plastike-Stacionar


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krasota klinik


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Llolla Ribar ) 49
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

mjekësia estetike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Beleca/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Centar


 • Adresa: Skupi, f.Zllokuqan 22/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

N dent


 • Adresa: Solunska 1
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New 20s/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikoll dent


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 5/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 13:00 deri më 20:00 • Ma , Enj nga 09:00 deri më 16:00 • Pr nga 13:00 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Zyra dentare Nikol-Dent është një praktikë private, ekipi i të cilit dentar dërgon të gjitha risitë më moderne në fushën e stomatologjisë dhe është i trajnuar për të ofruar shërbim me kohë, profesional dhe cilësor për të gjithë pacientët e saj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1389947265_14.jpg?t=true&w=300&h=300

Perla Estetike Dentare Qendra


 • Adresa: bul.Illinden 160 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primaderma


 • Adresa: Mlladinska 24
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Protekal


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-a/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skinfiniti


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniзka) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatanmed


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

dr.Zaharieva Angela


 • Adresa: Franjo Kluz 2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

mjekësia estetike

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мита хелт груп


 • Adresa: Majka Tereza 60 llok.7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Функционалната структура, „Star“ и таканаречениот „7 Whys“, односно „7 зошто“ се трите модели, меѓусебно тесно поврзани, кои се ...
сите 5 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 106 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 20 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj