Nikoll dent

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 5/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Lokacioni: на раскрсницата кај Галија - Фуфо

 • Telefon 2: 078 413533
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 13:00 deri më 20:00
  Ma , Enj nga 09:00 deri më 16:00
  Pr nga 13:00 deri më 20:30
  Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1389947265_14.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Никол Дент
Mob: 078/413533

Rekonstruim dhe modelim estetik të buzëqeshjes Tuaj me materiale më bashkëkohore për restaurim me të cilat me një deri në dy vizita fitoni pamje plotësisht të re. Ju mundësojmë të korrigjoni dhëmbët e vjetër dhe të plotësoni ato të humbura me një nga teknikat dhe materialet e shumta protetike.

BUZËQESHJE HOLIVUDIANE për të cilën nuk është e nevojshme gdhendje e dhëmbëve dhe punohen me dy vizita, është teknikë e cila ishte vetëm privilegj i aktorëve holivudian dhe xhet-seterëve.
Ordinanca posedon liçencë për punë për këtë teknikë të sofistikuar dhe prestigjioze.
Të githa llojet e qeramikës jo metalike dhe metal-qeramikë, Ju janë në dispozicion sipas zgjedhjes. Të gjitha tipet e protezave vizil dhe poashtu proteza akrilike.

Në ordinancë kryhen edhe intervenimet kirurgjikale të indeve të buta dhe dhëmbëve.
Për pacientët alergjik nga anestezioni dhe për fëmijë të vegjël që frigohen nga gjilpërat, mundësojmë pllombim me metodën e ashtuquajtur TENS, pa dhembje pa gjilpëra.
Vazhdimisht edhe paletë e plotë e metodave diagnostike, procedurë dhe qasje me të cilat shumica e brengave Tuaja me shëndetin oral do të jenë të eliminuara.

• Konsultime profesionale për të gjitha gjendjety
• Stomatolgji estetike
• Zbardhje të dhëmbëve
• Endodoncion dhe shërim të dhëmbëve
• Protetikë bashkëkohore
• LUMINEERS ®
• Intervencione orale-kirurgjike
• Implantologji
• Trajtim të sëmundjeve të gojës
• Punë me fëmijë
• Konsultime ortodentike dhe ndërhyrje
• Ndërhyrjet e fytyrës estetike me qëllim korrigjimin e defekteve dhe zbukurimin
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Aesthetic dentistry

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Teeth whitening

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Oral surgery

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dental services


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj