Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mjaltë - prodhim dhe tregti
 • Barëra - bimë mjekësore
 • Pajisje për bletari
 • Kasapë dhe mishtore
 • Ushqim i shëndetshëm - prodhim
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Higjienë - Preparate
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjaltë - prodhim dhe tregti në Shkup

Ali Komori


 • Adresa: Nova Breznica p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ançevski Goran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atanas Pcelarski-Strumjani


 • Adresa: Trifun Haxhijanev 6
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bletaria Pavlov


 • Adresa: Tome Stefanovski 4-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bletarise Mitrevski


 • Adresa: Rr.7 nr.20, Idrizovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De-Ni-Mar


 • Adresa: Boris Sarafov 45-v/1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duki Lek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kendi


 • Adresa: Boro Todoroviq 1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korab-Trnica


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korab-Trnica


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 82, llok.35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-Pro


 • Adresa: Tregu Gjorce Petrov lok.621
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medas/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medomat Duki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mi Va med


 • Adresa: Berska 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mi va med


 • Adresa: rr.20 nr.5-a, f.Indzikovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Napredok


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 3 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saqe


 • Adresa: Franklin Ruzvelt 60-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
сите 66 | | | веќе видена

Драматочни бројки од Агенцијата за вработување за август и за јули. Според последните показатели, Агенцијата регистрираше нови три илјади невработени само во ...
сите 17 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
сите 21 | | | веќе видена

Најкусото резиме од крајот на оваа ковид-19 туристичка сезона е дека таа траеше еден и пол месец, а сосема ги смени и навиките, но и гостите. Наместо од мај до ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj