Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Krushevë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Stip
 • Dellçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ministri
 • Institucione shtetërore
 • Zyra
 • Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate
 • Inspektorate
 • Policia
 • Ministri - Njësi Rajonale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ministri

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R.Maqedonise-Gostivar


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

Kategoritë:

ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Rezervat e Mallrave


 • Adresa: Orce Nikollov 71
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R.Maqedonise-Kavadar


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R.Maqedonise-ManastirKategoritë:

ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike-Strumicë


 • Adresa: Svetozar Markoviq 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Parandalimin e Pastrimit të Parave


 • Adresa: Gjuro Strugar 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ministri, drejtori

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Zonat Industriale të Zhvillimit Teknologjik


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 2 fahu p.311
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për punë juridiko pronësore-Shtip


 • Adresa: Vasil Gllavinov 4-b
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-Kisela Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-duke raportuar parregullsi


 • Adresa: Divizioni i 50-të 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror për Pylltari dhe Gjueti


 • Adresa: Aminta III 2 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror për Pylltari dhe Gjueti


 • Adresa: Rade Kratovçe 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: 50-ta Divizija 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: Strasho Pinxhur 30-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat)


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror i Devizave


 • Adresa: Vasil Gjorgov p.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

inspektorate, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror për Ndërtimtari dhe Urbanizëm


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 18, në MRTV
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPB-Makedonska Ęamenicë


 • Adresa: Kameniçka 3
 • Vendi: Makedonska Êamenicë
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

policia, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPB-Ministria për Punë të Brendshme


 • Adresa: Dimce Mircev 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ministri, policia

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Преку мерката финансиска поддршка од 14.500 денари по вработен, во месеците април, мај и јуни со 79,5 милиони евра поддржани се околу 120.000 вработени лица и ...
сите 91 | | | веќе видена

По дефиниција аеросол претставува „суспензија на фини цврсти честички или течни капки во воздухот или друг гас“, додека чад е „збир на честички и гасови што се ...
сите 9 | | | веќе видена

Автомобилската индустрија е една од најпогодените индустрии на глобално ниво од глобалната пандемија на Ковид-19. Постоечките околности со промената на ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj