Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Manastir
 • Veles
 • Strumicë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Vinicë
 • Kavadar
 • Dellçevë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inspektorate
 • Institucione shtetërore
 • Ministri - njësi rajonale
 • Ministri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Inspektorate

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 61
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R. Maqedonise-Shkup


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven Prosveten Inspektorat


 • Adresa: Vasil Gllavinov 46
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven inspektorat za hrana i veterinarstvo


 • Adresa: Tosho Arsov 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven inspektorat za transportKategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven inspektorat za trud-Shtip


 • Adresa: Vasil Gllavinov 4-b
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: 7 Shtatori 4
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Pitu Guli 2
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Boris Kidriç 1
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Marshal Tito 2
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Aco Axhi Illov 2
 • Vendi: Mavrovë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Nikolla Gjurkoviq 1
 • Vendi: Krushevë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven upraven inspektoratKategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven upraven inspektorat


 • Adresa: Tosho Arsov 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspekcioni komunal-Manastir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspekciski sovet


 • Adresa: Dame Gruev 3 blok 2 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi bujqësor-Strumicë


 • Adresa: Vasil Surçev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi fitosanitar i kufirit ne vendkalimin kufitar - Dellceve


 • Adresa: Kalimi kufitar Delcevo
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Следејќи ја својата долгорочна развојна стратегија која се темели на партнерство со вистинските лозари, винарската визба „Тиквеш“, на пет месеци пред ...
сите 10 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во април 2022 година, продажните цени на производителите на индустриски производи на домашниот пазар се ...
сите 42 | | | веќе видена

Неотел, А1 Македонија и Македонски Телеком до Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) доставиле писма за искажување интерес на објавената намера за ...
сите 14 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 39 | | | веќе видена

Уште шест месеци да продолжи мерката која предвидува нула отсто царина за 50 проценти од искористените увезени количини свинско месо во претходната година, ...
сите 17 | | | веќе видена

За проектот „НЛБ Рамка за помош“, НЛБ Банка Скопје ја доби националната награда за најдобра општествено одговорна практика во категоријата „Вложување во ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj