Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate
 • Ministri
 • Ministri - njësi rajonale
Повеќе филтриПомалку филтри

Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate по градови

Berovë Gostivar Koçanë Kumanovë Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate

Inspekcioni komunal-Manastir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspekcioni sanitar-Koçanë


 • Adresa: Millan Zeçar p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi sanitar-Manastir


 • Adresa: Vëllezërit Xhaferovi p.n., fahu p.197
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor -Njësija rajonale Prilep


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor -Njësija rajonale-Koçanë


 • Adresa: Millan Zeçar p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor -Çair


 • Adresa: Butellska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-Kisela Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-Veles


 • Adresa: Shefki Sali 6
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: Divizioni i 50-të 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: Strasho Pinxhur 30-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat)


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj