Алекс БНИ


  • Адреса: АСНОМ б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7907 км
Дејности:

минимаркети


  • Телефон 2: 076 757674
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи