Анџела


  • Адреса: Методија Андонов Ченто (Социјалистичка револуција) 19
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10767 км
  • Локација: Брусничка населба
Дејности:

минимаркети


  • Телефон 2: 071 313317
  • Факс: 047 252750
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Даночната реформа, каде нема воведување нови даноци , за експертите е добра мерка. Власта покажа слух кон барањата на бизнисот. Со овие мерки, според нив, ...
сите 83 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 360 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи