Mehanika


 • Address : Goce Delcev 82-b
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Turbo Servis (Turbo Export)


  • Address : Butelska 61
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Турбо сервис,продажба и монтажа на нови и половни турбини, секоја турбина има своја гаранција.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576749780_28.png?t=true&w=300&h=300

  Centrum Garage


  • Address : Golema Recica 1219 ul.101 p.n.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7392 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581507011_31.jpg?t=true&w=300&h=300

  Mise


  • Address : Pekljane 16
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  НАЈНОВА ОПРЕМА И УСЛУГА, ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605097846_33.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a week

  Busar


  • Address : Bregalnicka 39
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7491 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 16:00

  The car service BUSHAR is in disposal of car parts from renowned brands and offers special discounts and appropriate warranty for their installation.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/251cee63d09e59d0b57c6e610ebc16d9.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Со измени на Законот за регистрација на возила со странски регистерски таблици, Владата овозможува поевтина регистрација на овие возила за дури 50 отсто. ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
  сите 229 | | | веќе видена

  Светиниколски БИМ од битуменски заштитни материјали оствари приход од 5 милиони евра и во корона криза има нето добивка од 593.000 евра што е за 80 отсто ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel