Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bosch pumps & diesel fuel injection (service, sales & parts)
 • Car services (auto repair & service)
Повеќе филтриПомалку филтри

Bosch pumps & diesel fuel injection (service, sales & parts) по градови

Bitola Gevgelija Kavadarci Kumanovo Skopje Strumica

Радиус (100км)

Bosch pumps & diesel fuel injection (service, sales & parts)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a week

Dizel servis DM


 • Address : ul.2, s.Jurumleri 3-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635765696_47.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi Zone

Diesel Servis Mico


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 08:30 to 14:30

Diesel Service “Micho” is a specialized service for testing and reparation of all types of injectors and pumps from diesel engines.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541157567_36.jpg?t=true&w=300&h=300

Stojce-35


 • Address : Franc Mesesnel 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Automat lux KTN


 • Address : Novachki pat 10-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км
 • Working Hours: Tue - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto-tehna


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bene bosch/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culeto


 • Address : Dovledzhik b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinde


 • Address : ul.1, s.Dolno Konjare 20
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7874 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehanika


 • Address : Goce Delchev 82-b
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7971 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riste-Bos


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 23 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 18 | | | веќе видена

Грција е станата новиот центар за претоварање руска нафта/мазут од брод на брод, која овозможува руските трговци и понатаму лесно да извезуваат и наплаќаат ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel