Ajhan Ais


 • Adresa: Petre Prliçko 3-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
Kategoritë:

mehane


 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
  D nga 08:00 deri më 13:00Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirës

Mehane Doma


 • Adresa: Rr.9 nr.29, Lagja.Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Pensioni është i magjepsur me ambient në dru dhe gurë, dy tarraca verore, dy dhoma VIP dhe një dhomë për një festë të organizuar.

Kategoritë:

mehane

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 23:30 • Sh nga 12:00 deri më 23:30 • D nga 12:00 deri më 18:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

Mapa

Преку новиот Закон за енергетика и со силните инвестиции во обновливи извори на енергија и гасификација, Владата го стабилизираше вртоглавиот раст на цената на ...
сите 30 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj