Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Малтер и малтерисување
 • Фасади - материјали и изведба
 • Гипс-картон - изведба
 • Градежни фирми и претпријатија
 • Градежни материјали
 • Тавани (Спуштени) - Изведба
 • Молерофарбарски Услуги
 • Градежништво - Завршни Работи
 • Ентериер - Уредување И Реновирање
 • Термоизолација
 • Ѕидна Изолација
 • Лепила - Производство И Трговија
 • Шиндра
 • Хидроизолација
 • Високоградба
 • Изолациски Материјали
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Малтер и малтерисување во Скопје

Аритон прим


 • Адреса: Козле 3/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камацо


 • Адреса: с.Љубош б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канова


 • Адреса: ул.5 бр.6, с.Љуботен
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магнум билд


 • Адреса: Бул.АСНОМ 54/1-16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Предраг малтерисување


 • Адреса: ул.519/1 бр.8
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рима стил


 • Адреса: Индустриска зона 1 бр.41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Рима Стил Дооел е водечка компанија на територијата на Р. Македонија во областа на црната и обоената металургија, завршни занаетчиски работи и производи од лим.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1631258546_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Слобода


 • Адреса: ул.513 б.б. кај Кванташки пазар
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7430 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тего Монтажа


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 103/27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фасада


 • Адреса: Бул.3-та Македонска Бригада 62
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фасада Ренова


 • Адреса: бул.3-та Македонска бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Придавката „Северна“ на новите банкноти ќе ја чини Народната банка 2,2 милиони евра. Руското акционерско друштво „Гознак“ ќе ги изработува книжните пари од 100 ...
сите 9 | | | веќе видена

ССМ остро реагира што судијата Емил Пилатов не отвора стечајна постапка за компанијата „Баргала“ од Штип. Иако до Сојузот на синдикатите на Македонија сеуште ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи