Ma-Kro Med


 • Address : Vasil Gjorgov 38/a
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Sako trade


  • Address : ASNOM 17
  • Place: Veles
  • Distance: ≈7893 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:30

  The company is founded in 1995. We are in disposal of 300 м2 retail and storage space. SAKO TREJD works in the area of Textile and Wholesale of pharmaceutical products. In the area of textile, we are in disposal of assortment such as: - Knitwear - Confection - Carpets - Yarn

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387449365_61.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  AD Alkaloid Berovo  AD Alkaloid Berovo is a company that is engaged in the production of textile products of 100% cotton, such as cotton fabrics and sanitary materials, and also has its own final consumer products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562852449_31.jpg?t=true&w=300&h=300

  Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Фондот за осигурување на депозити ја информира јавноста дека од почетокот на исплатата на обесштетувањето на депонентите на “Еуростандард банка” АД Скопје во ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
  сите 30 | | | веќе видена

  За учење на финансиска одговорност е потребно време и истрајност, но отворањето на детска штедна книшка може да помогне за таа цел и најчесто се покажува како ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel