Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars në Ohër

AmbrosijaKategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro corner


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosphorus Lounge Bar


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Caffe Relax


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Dablin


 • Adresa: Kej Maqedonia 45 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Fabrique


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57-a
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mister i


 • Adresa: Kej Maqedonia 29 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км

Kategoritë:

hotele, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NoaKategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PortaKategoritë:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venus Lounge bar


 • Adresa: Dimitar Vllahov 52
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Mерките и политиките спроведени од страна на Народната банка, како и централните банки воопшто, ги дадоа посакуваните резултати во ублажувањето на ефектите од ...
сите 28 | | | веќе видена

Просечна брзина за фиксен интеренет т.е кабловски интернет не постои, туку ги земаме за споредба податоците од договорите што ги потпишуваат граѓаните. ...
сите 5 | | | веќе видена

Здружението на оштетени физички и правни лица „ Правда за штедачи ” денеска соопшти дека остварило средба со Делегацијата на Европската унија во земјава на ...
сите 11 | | | веќе видена

Цените на бензините падна за еден денар, додека дизелот поскапе за исто толку. Ова е исходот од вчерашната понеделничка одлука на РКЕ за цените на горивата. ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj