Trokadero Lounge

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607072072_11.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dashuria jonë e parë ishte kuzhina. Ne u magjepsëm në mundësinë e saj për të bërë të lumtur njerëzit. Jemi fokusuar në krijim e pjatave qe ngelen në mendjen tuaj dhe në ambientin që ju jep ngrohtësinë e mikpritjes. Shija që ofrojmë është ajo universale, e padiskutueshme për çdokënd që ushqehet në restorantin tonë.

Sa herë që Ju na vizitoni, ekipi ynë ju pret me buzëqeshje që edhe të dilni të tillë! Ai bën të pamundurën që Ju të ngeleni të kënaqur me shijen dhe ambientin tonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj