Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Локална самоуправа и општини во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Град Скопје


 • Адреса: бул.Илинден 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Град Скопје - Пријави растителен отпад


 • Адреса: Бул.Илинден 82
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Град Скопје-Даноци и Финансии


 • Адреса: бул.Илинден 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

ЗЕЛС-Заедница на единиците на локална самоуправа на Р.М.


 • Адреса: Копенхагенска 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Крњево


 • Адреса: Хусеин Бајрам 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Месна заедница-Карпош 1


 • Адреса: Иван Аговски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Месна заедница-Карпош 2


 • Адреса: Бранислав Нушиќ 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

МЗ Бардовци


 • Адреса: ул.10 Бардовци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км

МЗ Боро Петрушевски


 • Адреса: Бигла б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

МЗ Боте Ботевски


 • Адреса: Зелено Пазарче б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

МЗ Влае 1


 • Адреса: Фјодор Достоевски 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

МЗ Влае 2


 • Адреса: Сливовска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

МЗ Волково


 • Адреса: ул.35 бр.11 Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7416 км

МЗ Волково-Пржина


 • Адреса: ул.60 бр.82 Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7416 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

МЗ Гоце Делчев


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

МЗ Железара


 • Адреса: Филип Филиповиќ 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

МЗ Јане Сандански


 • Адреса: Јоаким Крчовски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи