Гази Баба-Сектор за урбанизам, просторно планирање и заштита на животната средина, комунални дејности и уредување на градежно земјиште


  • Адреса: Архимедова 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: карши х.Континентал

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

„Добро е граѓаните јасно да гледаат што е политика на рамни даноци а што е политика на прогресивни даноци и што тоа носи за општеството. Апсолутен и очаен ...
сите 9 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност , која ја изработи Министерството за финансии со ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи