Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Локална самоуправа и општини во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Општина Кисела Вода-урбанизам


 • Адреса: Петар Дељан 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Кисела Вода-Улично осветлување


 • Адреса: Петар Дељан 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Петровец


 • Адреса: ул.1, с.Петровец б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10698 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Сарај


 • Адреса: Рекреативен центар б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10679 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Сопиште


 • Адреса: ул.2, с.Сопиште 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Студеничани


 • Адреса: ул.1, с.Студеничани б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10696 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Центар


 • Адреса: Михаил Цоков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Центар-односи со јавност


 • Адреса: Михаил Цоков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Центар-улично осветлување


 • Адреса: Михаил Цоков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Центар-урбанизам


 • Адреса: Михаил Цоков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Центар-Инспекции


 • Адреса: Михаил Цоков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Чаир


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Чучер-Сандево


 • Адреса: с.Кучевиште
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10673 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Шуто Оризари


 • Адреса: Хаџи Јован Шишко б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сектор за сообраќај при град Скопје


 • Адреса: бул.Илинден 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбана заедница Бисер


 • Адреса: бул.Јане Сандански 70/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбана заедница Злокуќани


 • Адреса: Скупи б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10681 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбана заедница Стар Аеродром


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбана заедница-Лисиче


 • Адреса: Димитар Туриманџоски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

У.З. Бисер Општина Аеродром


 • Адреса: бул.Јане Сандански 70/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Банките се претпазливи во однос на зголемувањето на каматните стапки имајќи предвид дека драстичното и брзо зголемување може да влијае на способноста на ...
сите 77 | | | веќе видена

Ако Владата ги усвои новите даночни реформи ќе згаснат илјадници бизниси, фирмите ќе се селат надвор од земјава. Новите давачки се закана и за раст на сивата ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи