Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Козметички салони
 • Салони за масажа
 • Фризерски салони
 • Салони за убавина
 • Шминкери
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Козметички салони во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ангел Беаути (Ангел Бјути)


 • Адреса: 8-Ми Септември 44
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биба Бјути


 • Адреса: Димитар Влахов 20-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00 • Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би-Ју


 • Адреса: Македонски Просветители б.б. лок.21
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вин Стил


 • Адреса: Јане Сандански 181
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гламур


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дерма лукс


 • Адреса: Партизанска 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дивајн


 • Адреса: Железничка 96
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Душанка


 • Адреса: Славеј Планина 69
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елена Луксори


 • Адреса: Димитар Влахов 20/5
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емили


 • Адреса: бул.Туристичка 63
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изида


 • Адреса: бул.Туристичка 44-3/1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Касталија


 • Адреса: Даме Груев 11-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клеопатра


 • Адреса: бул.Туристичка 69
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ксантика


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марија


 • Адреса: Даме Груев лам.6 лок.2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матмазел


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 1/9
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Папилон


 • Адреса: Партизанска д-14
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Росана


 • Адреса: Димитар Влахов 20-а 1/2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силвија


 • Адреса: Кузман Јосифоски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силуете


 • Адреса: бул.Туристичка 49-а
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 48 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи