Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Козметички салони
 • Фризерски салони
 • Маникир и педикир
 • Салони за убавина
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Козметички салони во Кавадарци

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анеле


 • Адреса: 1-ви Мај 6
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела


 • Адреса: Илинденска 81
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беллеза-Б


 • Адреса: Киро Каракулев 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути


 • Адреса: Бошавска 4
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виталис


 • Адреса: Едвард Кардељ 4
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дивајн-Мб


 • Адреса: Ленинова 3
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 13:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диор


 • Адреса: Илинденска 54/1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасмин


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 9
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 19:30
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лавли


 • Адреса: Мито Хаџивасилев 79
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Крима


 • Адреса: Илинденска 113-3/3
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лејди-Вм


 • Адреса: Охридска 10
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мадива


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 218
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 14:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маја-Пб


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 16
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Максима Васка


 • Адреса: Лазо Мицев 16
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мануела-Ел


 • Адреса: Страшо Пинџур, с.Ваташа 98
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мис-Миц


 • Адреса: 12-те Другари 38
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00 • Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Натали Џас


 • Адреса: Тиквешко Востание 92
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Перфект Лоок Боом Л


 • Адреса: Браќа Џунови 65
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Поли Висаж


 • Адреса: Мито Хаџивасилев 36
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Престиж Цеце


 • Адреса: Јован Планински 17
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Вто - Саб од 13:00 до 20:30 • Нед од 13:00 до 20:00
 • Пауза: Вто - Саб од 16:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи