Престиж Цеце


  • Адреса: Јован Планински 17
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈10763 км
  • Локација: наспроти пекара Трајчо

  • Работно време: Вто - Саб од 13:00 до 20:30
    Нед од 13:00 до 20:00
  • Пауза: Вто - Саб од 16:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Прво за неа се бараа дури еден милион евра, па потоа очекувањата се симнаа на 600 илјади. Но, никој не ја сакаше, за сега да се нуди за 350 илјади евра. Но, ...
сите 19 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути За отворање нови работни места во претпријатијата – микро, мали и средни, државата ќе се задолжи со 50 милиони евра кај Банката за ...
сите 29 | | | веќе видена

Поради големиот број пристигнати апликации, Министерството за економија донесе одлука, заклучно со крајот на денешниот ден, 16.2.2024 година, до 15.30 часот, ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи