Kompjunet inxhiniering


  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 1-a-3/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680255455_11.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Kompjunet Inzhinering filloi me punë në vitin 1999. Në periudhën e kaluar, kompania rriti ndjeshëm aktivitetin e saj, duke rritur gamën e produkteve dhe shërbimeve në fushën e Teknologjisë së Informacionit, Telekomunikacionit, Automatizimit, Hidraulikës dhe Elektroteknikës. Duke monitoruar dhe studiuar zhvillimet më të fundit teknologjike, ne përpiqemi të sigurojmë mbështetje efikase të Informacionit dhe Telekomunikacionit për klientët tanë.

PARTNERI JUAJ NË
• ELEKTROTEKNIKË
• HIDRAULIKË
• INFORMATIKË
• SOFTUER PËR SHËNDETËSI

Kompjunet Inzhenering është distributor i përgjithshëm për teknologjitë VAGO(WAGO), Shnaider Electrick(Schneider Electric), Eksteç (Extech), Hidak (Hydac) dhe MDT (MDT technologies) në Maqedoni.

Për më shumë informacion na kontaktoni në numrat e celularit: 075/446-395 dhe 076/468017

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj