Радиус (100км)

Комфорт Дентал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Димо Хаџи Димов 38 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: После Шампионче

  • Телефон 2: 070 359933
  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 18:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Комфорт дентал е современа и модерна стоматолошка ординација по општа стоматологија посветена на обезбедување на квалитетна услуга и постигнување на функционалност и врвна естетика преку користење на современи тераписки методи и модерна технологија, како и постојано надградување на знаењата.

Ординацијата ги нуди следните услуги:
• естетски нано композитни пломби
• лекување на заби
• третман на пародонтопатија
• ЗООМ избелување на заби
• метал-керамички коронки и мостови
• целосно керамички високо естетски коронки и мостови EMPRESS и CAD CAM технологија
• тотални и парцијални протези
• скелетирани протези
• орално хируршки интервенции
• ортодонтска терапија

Во нашата ординација може да користите стоматолошки услуги кои паѓаат на товар на Фондот за здравствено осигурување на Македонија, односно работиме со СИНИ картони, во својство на матичен стоматолог.

Нашата ординација е сместена во модерен и комфорен простор надополнет со топол, пријатен и пријателски амбиент.
повеќе

Постови

's cover photo

CoolKids Градинка

Чекор по чекор до здрави заби со прекрасната докторка Ivana Temelkovska од Comfort Dental. Денес нау ...

Timeline Photos

Специјална понуда за сите нови пациенти во ПЗУ Комфорт Дентал... ...

Timeline Photos

Оваа недела посветете си време за разубавување.Изберете блескава насмевка....Закажете го Вашиот пр ...

Timeline Photos

Петочки спремивме поклончиња за сите пациенти кои ќе не посетат денес... Закажете го Вашиот преглед ...

Timeline Photos

Здрави заби значат безгрижно јадење сладолед целоооо лето :)Закажете преглед доколку имате било ка ...

Timeline Photos

По повод денот на жената, Стоматолошката ординација Комфорт Дентал Ви нуди пријатно изненадување 🙂 ...

Timeline Photos

Имајте уште една причина плус за насмевка во новата година! #блескавинасмевки #блескавимоменти #prof ...
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи