Комфорт Дентал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Димо Хаџи Димов 38 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: После Шампионче

  • Телефон 2: 070 359933
  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 18:30Слика од локација
Комфорт дентал е современа и модерна стоматолошка ординација по општа стоматологија посветена на обезбедување на квалитетна услуга и постигнување на функционалност и врвна естетика преку користење на современи тераписки методи и модерна технологија, како и постојано надградување на знаењата.

Ординацијата ги нуди следните услуги:
• естетски нано композитни пломби
• лекување на заби
• третман на пародонтопатија
• ЗООМ избелување на заби
• метал-керамички коронки и мостови
• целосно керамички високо естетски коронки и мостови EMPRESS и CAD CAM технологија
• тотални и парцијални протези
• скелетирани протези
• орално хируршки интервенции
• ортодонтска терапија

Во нашата ординација може да користите стоматолошки услуги кои паѓаат на товар на Фондот за здравствено осигурување на Македонија, односно работиме со СИНИ картони, во својство на матичен стоматолог.

Нашата ординација е сместена во модерен и комфорен простор надополнет со топол, пријатен и пријателски амбиент.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи