Klintek

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naroden front 19-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KLINTEK SHPKNJ nga Shkupi është përfaqësues zyrtar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë gama e plotë e makinerive, pajisjeve dhe produkte për shitje Kärcher është në dispozicion dhe në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

Kompania familjare Kärcher sot është furnizues kryesor në botë i teknologjive efikase për pastrim. Kärcher dallon veten përmes performancës bashkëkohore, inovacione dhe cilësi. Pastrimi për Kärcher është interesi dhe pasioni, përgjegjësia për njerëzit, kulturën dhe mjedisin.

Të orientuar kundrejt konsumatorëve, ne në KLINTEK për përdoruesit private dhe profesionistë ofrojmë: makineri dhe pajisje Karcher, udhëzime për përdorim, demonstrim, shërbim për mbështetje të shpejtë dhe kompetent në rast të ndonjë çështjeje dhe çdo problem.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:18.500 MKD16.650 MKD

Karcher WD 3 - Мултифункционална см ...

10%save
Retail Price - VAT Included:10.520 MKD9.468 MKD

МАШИНA ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ВОДА ПОД ПРИТИ ...

10%save
Retail Price - VAT Included:25.000 MKD22.500 MKD

МАШИНA ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ВОДА ПОД ПРИТИ ...

7%save
Retail Price - VAT Included:42.450 MKD39.479 MKD

МАШИНA ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ВОДА ПОД ПРИТИ ...

5%save
Retail Price - VAT Included:12.550 MKD11.923 MKD

Парочистач SC 3 EasyFix


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj