Industri Servis  • Telefon 2: 02 2401200
  • Faksi: 02 2401199
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636363007_8.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Industry Service është kompania e parë e specializuar në Maqedoni që zbaton zgjidhje të plota për ushqim të organizuar kolektiv dhe katering industrial, si shërbim i dedikuar për nevojat e kompanive që ofrojnë ushqim për punonjësit e tyre.

Aktiviteti dhe shërbimet

Industry Service aktivitetin e saj e ushtron me tre turne, 365 ditë në vit.
Si operator ushqimor, realizimin e shërbimit – ofrimin e një vakti të plotë menuje, mund ta ofrojmë në disa mënyra në varësi të mundësive dhe nevojave të klientëve:
1. Përgatitje e vakteve brenda objektit të klientit, nëse klienti ka kuzhinën e tij dhe shërbimin e tyre brenda mensës.
2. Përgatitje e vakteve në kuzhinën tonë qendrore në Shkup, shpërndarja e tyre në vendin e klientit dhe shërbimi i duhur.
3. Dorëzimi i vakteve të paketuara në ambalazhe të certifikuara njëpërdorimshme.

Ekipi ynë profesional mund t'ju ofrojë:

• Zhvillimi dhe zbatimi i një zgjidhje konceptuale dhe projektuese për organizimin e një mense moderne (kuzhinë, magazinë dhe dhomë ngrënie) me një specifikim të pajisjeve të nevojshme për funksionimin normal të saj.
• Përgatitja e një raporti të plotë me normat e produktit dhe vlerat e nevojshme biologjike kalorike.
• Investimi në pajisjen e plotë të kuzhinës.

Kapaciteti dhe pajisjet
Procesi teknologjik i përgatitjes së ushqimit kryhet në kushtet më moderne të punës sanitaro-teknike, në përputhje me praktikat e mira të prodhimit dhe higjienës dhe kërkesat e sistemit të sigurisë ushqimore HACCP.

• Kuzhina jonë qendrore në Shkup ka një kapacitet ditor për të përgatitur më shumë se 10,000 vakte, pra mbi 2,000,000 vakte në vit. Zbatimi i zgjidhjeve të avancuara të kateringut dhe inovacioneve teknologjike për të përmirësuar cilësinë dhe sigurinë e ushqimit e bëjnë këtë kuzhinë më të madhen dhe teknologjikisht më të avancuarin në Ballkanin Perëndimor.
• Zbatimi i procesit më inovativ të gatimit VarioCookingCenter si dhe Rational SelfCookingCenter nga kompania e njohur gjermane Rational International AG siguron mbajtje të pasur të lëndëve ushqyese në ushqimet e përgatitura me 80% reduktim të përdorimit të vajit të gatimit.

Certifikimi
Industry Service zbaton dhe plotëson plotësisht kërkesat e standardit për cilësi dhe siguri ushqimore - ISO 22000 dhe ka certifikimin e duhur ndërkombëtar në çdo filial.

Kompania jonë ka certifikuar Sistemin e Menaxhimit të Sigurisë dhe Shëndetit në Punë ISO 45001: 2018 dhe Sistemin HACCP, nëpërmjet një organizmi certifikues të akredituar ndërkombëtarisht.

Për të gjitha pyetjet dhe informacionet, si dhe për të kërkuar ofertë, ju lutemi na kontaktoni në 02 2401500 dhe 02 2401200.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj